save image


Kāpēc nevaru autorizēties sistēmā?
Neveiksmīga Smart-ID autorizācija sistēmā ar šādu kļūdas ziņojumu nozīmē, ka esat Smart-ID pamatlīmeņa konta lietotājs.

Pakalpojums nav pieejams Swedbank vai SEB bankas pamatlīmeņa konta lietotājiem, jo tas ir paredzēts autorizācijai tikai konkrētā internetbankā. Lai pieslēgtos Mykoob ar Smart-ID, Jums ir nepieciešams kvalificēts Smart-ID konts. Ar šo kontu Jūs varēsiet autorizēties gan Mykoob, gan citās sistēmās, kas izmanto Smart-ID autorizāciju.


Iegūt kvalificētu Smart-ID kontu var 3 veidos:

  1. SEB bankas klienti: dodoties uz tuvāko bankas filiāli ar ierīci, kurā ir Smart-ID aplikācija, un uzrādot personas apliecinošu dokumentu (iespēja kvalificēt kontu klātienē ir pieejama visās SEB bankas filiālēs);
  2. Swedbank bankas klienti: dodoties uz kādu no Swedbank bankas filiālēm ar ierīci, kurā ir Smart-ID aplikācija, un uzrādot personas apliecinošu dokumentu (iespēja kvalificēt kontu klātienē ir pieejama noteiktās Swedbank filiālēs, jaunāko sarakstu skatīt šeit: https://www.swedbank.lv/about/swedbank/contacts/branches)
  3. Kvalificējot Smart-ID patstāvīgi, izmantojot eID karti un kartes lasītāju. Vairāk informācijas šeit: https://www.smart-id.com/lv/palidziba/buj/id-kartes-registracijas-prasibas/.

Nedodoties uz banku, Smart-ID pamatlīmeņa konta īpašniekiem ir iespēja iegūt kvalificēto kontu ar biometrisko identifikāciju! Video pamācība, kā veikt biometrisko identifikāciju savā Smart-ID kontā, ir pieejama šeit:Sīkāk par biometrisko identifikāciju lasiet Smart-ID mājaslapā: https://www.smart-id.com/lv/palidziba/buj/biometriska-identifikacija/vai-es-varu-izmantot-biometrisko-identifikaciju.